KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12894154
nr 1289 4154
Marco Cecioni
(f. 1948), Sverige
Blandteknik, Signerad. Mixed media, 25x25 cm
Marco Cecioni, iteliensk svensk bildkonstnär född 1948.
Utrop:
500 kr
måndag 18 november 2019
kl 18:53:37